Firmy współpracujące

LOGO_Hamiplant

Rośliny

Hamiplant B.V. to nasz wieloletni, profesjonalny partner w roślinach. Od chwili powstania w 1986 roku, firma Hamiplant rozwinęła się w jedną z wiodących firm w Holandii eksportujących rośliny.
Oferta obejmuje szeroki asortyment roślin zielonych i kwitnących, pełny wybór materiału szkółkarskiego oraz artykułów pokrewnych.

Hamiplant należy do grupy Dutch Flower Group.

http://www.hamiplant.com

 

Donice

Firma DEROMA jest producentem donic wysokiej jakości i innowacyjnym stylu. W swojej ofercie DEROMA posiada ponad 1 900 różnych wzorów donic należących do różnych kolekcji. Zadowolenie i zaspokojenie rosnących wymagań konsumentów jest najważniejszym celem firmy, stąd jej filozofia 'doniczka to coś więcej niż zwykły pojemnik na roślinę.

 http://www.deroma.pl/

 

http://www.legutko.com.pl/

 

Nasiona, cebule i kłącza roślin ozdobnych

W. Legutko Przedsiębiorstwo Nasienno-Hodowlane    Sp. z o.o. jest największą w Polsce ogrodniczą, rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i wieloletnią tradycją. Nasze nasiona oraz cebulki kwiatowe znane są zarówno
w Polsce, jak i w 50 krajach świata.

Firma W. Legutko koncentruje swoje działania na tworzeniu atrakcyjnego asortymentu nasion gatunków i odmian roślin dla hobbystów-ogrodników oraz producentów wielkotowarowych. Ponadto stale monitoruje jakość oferowanego materiału siewnego oraz rozmnożeniowego. Prowadzi także hodowlę twórczą nowych odmian roślin ogrodniczych, a także hodowlę zachowawczą.

Odbiorcom naszych produktów zapewniamy wybór spośród tysięcy różnych odmian kwiatów, warzyw i ziół, po to by mogli urządzać ogrody według własnego uznania.

 http://www.legutko.com.pl

 

http://www.lazuccy.pl/

Gospodarstwo szkółkarskie

Szkółka Łazuccy jest firmą rodzinną z wielopokoleniową tradycją w uprawie roślin. Szkółka zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiału roślinnego. Początki działalności sięgają roku 1970. Przez lata dzięki pasji i ogromnemu zaangażowaniu udało się rozbudować  gospodarstwo.

Obecnie szkółka zajmuje powierzchnie 35 ha i specjalizuje się w produkcji ozdobnych drzew i krzewów liściastych oraz iglastych. Dysponuje również szerokim asortymentem bylin, traw, róż oraz roślin szczepionych na pniu. Stale wprowadza do produkcji nowe rośliny, sprawdzone pod względem odporności na mróz i inne warunki zewnętrzne. Szkółka stworzyła ofertę roślin przyjaznych dla pszczół, zawierającą wiele gatunków roślin miododajnych przyjaznych dla owadów.

Najwyższą jakość produkcji szkółka uzyskuje dzięki: zbieraniu nasion i pozyskiwaniu sadzonek z własnych, starannie wyselekcjonowanych mateczników, sadzeniu roślin i sadzonek na wysokim jakościowo podłożu, nawożeniu nawozami i preparatami „Osmocote” oraz formowaniu, pielęgnacji i ochronie przed szkodnikami przez starannie dobranych i odpowiedzialnych pracowników, którzy pracują w firmie od wielu lat.

Szkółka Łazuccy stara się być na bieżąco z trendami i standardami jakie panują na światowym rynku ogrodniczym aby dostarczać swoim klientom ciekawe rośliny w szerokim asortymencie. Na przestrzeni lat naszym najlepszym doradcą był rynek – nigdy nie lekceważono jego opinii i wskazówek klientów. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie obecnego statusu firmy: uznanego i wiarygodnego dostawcy produktów najwyższej jakości.

Osoba odpowiedzialna za zamówienia:
Monika Dywan, Handlowiec ds.sprzedaży krajowej 
tel. +48 601 484 933;  +48 48 661 35 63
monika.dywan@lazuccy.pl

 

http://www.compo.pl/

Podłoża, nawozy, pielęgnacja roślin.
Po prostu piękne rośliny.

COMPO to firma działająca od 1956 roku w branży nawozowej. Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem działów specjalnych w nawozy wysokiej jakość. Produkty firmy Compo są rozpoznawalne i cenione przez ogrodników na całym świecie.

Compo, posiadając szeroką ofertę wysokiej jakości innowacyjnych nawozów specjalistycznych, należy do liderów w nawożeniu warzyw, upraw sadowniczych i winnic, upraw szkółkarskich oraz roślin ozdobnych, muraw, zieleni miejskiej i sportowej, a także upraw leśnych.

 http://www.compo.pl/

 

http://www.probiotics.pl/

Probiotyki

ProBiotics Polska jest rodzinną firmą, która została założona z pasji i zamiłowania do natury a szczególnie świata mikroorganizmów. Degradacja środowiska – gleby, wody i powietrza oddziaływuje bezpośrednio na zdrowie ludzi w postaci toksyn i patogennych organizmów i pośrednio przez żywność. Głównym celem działalności firmy jest rewitalizacja środowiska i przywrócenie naturalnych pozytywnych procesów we wszystkich ekosystemach poprzez użycie i skorzystanie z możliwości jakie daje świat mikroorganizmów. Domeną są preparaty fermentowane oparte na kompozycjach pożytecznych mikroorganizmów w których główną rolę pełnią probiotyki. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które zawsze służą gospodarzowi ( człowiekowi, zwierzęciu, roślinie…) prowadząc procesy regeneracji i rewitalizacji. Preparaty ProBiotics Polska są używane w wielu gałęziach gospodarki i sprzyjają poprawie zdrowia ludzi, zwietrząt i roślin.

http://www.probiotics.pl

 miodni_logo_full_bez_tla (1) (1)

Miodni.pl - efektywne know how o pszczołach

Partnerem akcji Sprzyjamy pszczołom! i mocnym wsparciem z zakresu szkoleń, warsztatów i innowacyjnych produktów dla PSCO jest Miodni.pl. 

Miodni.pl łączą edukację pracowników naszych Centrów Ogrodniczych, z żywą integracją Klientów w sklepach, efektywnym know how o ochronie pszczół i bezpośrednią sprzedażą.

W ramach współpracy z PSCO Miodni.pl proponują w ofercie:

  • wydarzenia integracyjno – edukacyjne
  • sprzedaż hurtową domków dla murarki ogrodowej
  • sprzedaż hurtową żywych owadów
  • szkolenia dla pracowników ze sprzedaży bezpośredniej w oparciu o zachowania pszczół

http://www.miodni.pl/

 

 

centnas logo cen

Nasiona traw

Centnas to wiodący producent mieszanek nasion traw gazonowych, pastewnych oraz specjalistycznych.
Spółka prowadzi szeroką działalność handlową na terenie kraju i Europy. Największym atutem spółki jest stabilność
i gwarancja wieloletniej współpracy z partnerami, profesjonalizm zawodowy, nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne.

W ofercie handlowej Centnas posiada bogaty wybór polskich mieszanek traw gazonowych, pastewnych i nasion rolniczych. Produkuje mieszanki traw najlepiej przystosowane do panujących w Polsce warunków klimatycznych i glebowych.

Swoim odbiorcom firma oferuje produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz stałe dostawy i zorganizowany transport.

 http://www.centnas.pl/

 

 

Rośliny doniczkowe i ogrodowe

TWENTHE PLANT jest największym centrum sprzedaży roślin w Europie w systemie cash&carry, obejmującym powierzchnię ośmiu hektarów w Hengelo i przyciągającym klientów z całej Europy. Zapewnia szeroki wybór roślin ozdobnych przez cały rok. Do tego oferuje szybką
i niezawodną obsługę, konkurencyjne ceny, wysoka jakość
i szeroki zakres usług logistycznych w zależności
od Państwa potrzeb. W zakresie szkółkarstwa, na powierzchni 180 hektarów hoduje najbardziej fantastyczne bonsai i inne uformowane rośliny, krzewy i  iglaki. 

www.twentheplant.nl

 

 


Drzewka świąteczne

Marka GRAN STORE należy do spółki zarejestrowanej w Danii – POLAND FOREST ApS, prowadzonej  przez Polaków od 2004 roku.
GRAN STORE jest dostawcą najwyższej jakości drzewek świątecznych z polskich i duńskich plantacji.
Flagowym produktem jest piękna jodła kaukaska, ale w ofercie firmy znajdą Państwo również inne gatunki drzew.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia współpracy z plantatorami w Danii i Polsce firma jest gotowa podjąć się i  zrealizować zamówienia na najbardziej wyszukane i oryginalne gatunki drzew świątecznych jak i materiału ciętego.
Atutem  GRAN STORE  jest możliwość przygotowania zamówienia i wysłania do odbiorcy  1 palety z określoną przez odbiorcę zawartością.
Asortyment został podzielony na 3 grupy produktowe:
drzewka cięte, drzewka  kopane w donicach, drzewka ukorzenione w donicach.
W ofercie są drzewka w różnych wysokościach,  w następujących klasach jakości:
Bonus,  Akcja,  Standard,  Klasa I,  Prima.
GRAN STORE zawsze we współpracy proponuje zachowanie odpowiedniego poziomu jakości jak i adekwatnej ceny, tak aby sprostać stawianym wymaganiom klientów. Proponuje także wyposażenie punktów sprzedaży w niezbędne tuby i siatkę do pakowania choinek oraz stojaki.

Firma zaprasza do współpracy centra ogrodnicze, hurtownie roślin, przedsiębiorców sezonowych.
Stawia sobie za cel zostanie Państwa partnerem biznesowym na wiele lat.

http://www.granstore.pl

 


 

Firma Greenpol posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno dla profesjonalistów w nawozy (dolistne, mineralne i długodziałające), jak i dla hobbystów ceniących jakość i piękno w ogrodzie. Firma buduje długotrwałe relacje z klientami i dba o najwyższą jakość produktów. Teren działania – cała Polska. W ofercie dostępne są substraty hobbistyczne i profesjonalne, nawozy płynne, mineralne, mieszanki traw, art. dekoracyjne, keramzyt, miał marmurowy, kora ogrodnicza, kamień ogrodniczy, środki DDD.

 http://www.green-pol.pl/
 

 

 

Nifra

Rośliny

PHU NIFRA od roku 1990 zajmuje się dystrybucją hurtową materiału roślinnego pochodzącego z najlepszych szkółek krajowych oraz zagranicznych (bezpośredni importer).

Na obszarze 3 ha znaleźć można bardzo szeroki wybór roślin liściastych, iglastych, drzew alejowych, róż oraz pnączy o różnych wymiarach (od 0,5m do 8m) z gruntu i w pojemnikach. Dzięki szerokiej ofercie nabywcami krzewów są odbiorcy z całego kraju i klienci zagraniczni: centra ogrodnicze, szkółki zaopatrujące się w młody materiał do dalszej produkcji, firmy aranżujące ogrody przydomowe oraz tereny zielone jak również klienci detaliczni. Firma realizuje również indywidualne zamówienia hurtowe, w tym na młody materiał szkółkarski do dalszej produkcji.

Od roku 2000 w kalendarz wydarzeń branży ogrodniczej wpisała się Wystawa-Sprzedaż Materiału Szkółkarskiego. Co roku , przez cały miesiąc luty , w hali o powierzchni 3500m2 w Górze k. Wejherowa zgromadzone są i udostępnione przybyłym klientom wzory roślin, na bazie których możliwe jest składanie zamówień dostarczanych własnym transportem w umówionym terminie.

Zachęcamy do współpracy i zakupów w Nifrze.
Jest już po corocznej lutowej wystawie, ale zainteresowani mogą przez cały rok składać zamówienia z wykorzystaniem strony internetowej firmy gdzie znajduje się codziennie aktualizowana oferta cenowa wraz ze zdjęciami.
Poza tym od tego roku  składanie zamówień na terenie firmy ułatwia prosta i funkcjonalna aplikacja na tablet i telefon komórkowy.

http://www.nifra.pl

 

 FARGO_chronimyroslinyBLACK

FARGO_chronimyroslinyW_www

Ochrona roślin

Firma Fargo działa na rynku od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma stała się ekspertem w dziedzinie ochrony i pielęgnacji roślin. Indywidualne podejście jest priorytetem w prowadzonej działalności – efektem jest zaufanie i zadowolenie wielu klientów. Na przestrzeni lat firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku profesjonalnym i hobbystycznym, dzięki grupie wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy na bieżąco poszukują innowacyjnych rozwiązań i produktów. Fargo koncentruje się na profesjonalnym doradztwie oraz dostarczaniu wysokiej jakości cenionych produktów.

Fargo jest importerem wielu bezkonkurencyjnych w swojej klasie produktów. Niektóre z tych produktów są w wyłącznej dystrybucji firmy. Paletę importowanych produktów stanowią głównie nawozy i repelenty takie jak:
Bioagenasol - doskonały nawóz dla gospodarstw ekologicznych, powstały podczas fermentacji zbóż i kukurydzy bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Szczególną zaletą tego nawozu jest możliwość stosowania go przy niskich temperaturach, dlatego można wykonać nawożenie przed siewem, wiosną lub późną jesienią. Zastosowanie do warzyw, drzew i krzewów owocowych, drzew i krzewów ozdobnych, do trawników. Dolokorn jest nawozem węglanowo-magnezowym w formie granuli, zawiera 60% CaCO3 węglan wapnia i 30% MgCO3 węglan magnezu, dodatkowo mikroelementy: bor, miedź, mangan, cynk, żelazo. Równomierna granula zapewnia stabilne i łatwe rozsiewanie, a niewielka ilość wody w glebie powoduje dobre rozpuszczanie. Jest to najlepsza forma dostarczenia magnezu do roślin.
Basfoliar Aktiv - jest nawozem płynnym opartym na fosforynie potasu. Zawiera makro i mikroskładniki. Nowej generacji nawóz dolistny produkowany na bazie ekstraktu z alg morskich Ecklonia maxima. Zawiera szeroki wachlarz hormonów roślinnych, aminokwasów, witamin oraz mikroskładników. Zwiększa odporność roślin na choroby grzybowe, przyspiesza rozwój systemu korzeniowego, wpływa na kondycję roślin. W naturalny sposób wzmacniają odporność i witalność drzewek, krzewów i warzyw oraz poprawiają jakość plonu. 

 http://fargotarnowo.pl

 


Nasiona traw

AGRO-LAND jest wiodącym producentem nasion traw. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór cenionych przez klientów traw gazonowych. W celu zapewnienia odpowiednich traw dostosowanych do różnych warunków i miejsc przeznaczenia oferta jest sukcesywnie rozszerzana o nowe mieszanki.

http://agro-land.eu/