Firmy współpracujące

LOGO_Hamiplant

Rośliny

Hamiplant B.V. to nasz wieloletni, profesjonalny partner w roślinach. Od chwili powstania w 1986 roku, firma Hamiplant rozwinęła się w jedną z wiodących firm w Holandii eksportujących rośliny.
Oferta obejmuje szeroki asortyment roślin zielonych i kwitnących, pełny wybór materiału szkółkarskiego oraz artykułów pokrewnych.

Hamiplant należy do grupy Dutch Flower Group.

http://www.hamiplant.com

 

Donice

Firma DEROMA jest producentem donic wysokiej jakości i innowacyjnym stylu. W swojej ofercie DEROMA posiada ponad 1 900 różnych wzorów donic należących do różnych kolekcji. Zadowolenie i zaspokojenie rosnących wymagań konsumentów jest najważniejszym celem firmy, stąd jej filozofia 'doniczka to coś więcej niż zwykły pojemnik na roślinę.

 http://www.deroma.pl/

 

http://www.legutko.com.pl/

 

Nasiona, cebule i kłącza roślin ozdobnych

W. Legutko Przedsiębiorstwo Nasienno-Hodowlane    Sp. z o.o. jest największą w Polsce ogrodniczą, rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i wieloletnią tradycją. Nasze nasiona oraz cebulki kwiatowe znane są zarówno
w Polsce, jak i w 50 krajach świata.

Firma W. Legutko koncentruje swoje działania na tworzeniu atrakcyjnego asortymentu nasion gatunków i odmian roślin dla hobbystów-ogrodników oraz producentów wielkotowarowych. Ponadto stale monitoruje jakość oferowanego materiału siewnego oraz rozmnożeniowego. Prowadzi także hodowlę twórczą nowych odmian roślin ogrodniczych, a także hodowlę zachowawczą.

Odbiorcom naszych produktów zapewniamy wybór spośród tysięcy różnych odmian kwiatów, warzyw i ziół, po to by mogli urządzać ogrody według własnego uznania.

 http://www.legutko.com.pl

 

http://www.lazuccy.pl/

Gospodarstwo szkółkarskie

Szkółka Łazuccy jest firmą rodzinną z wielopokoleniową tradycją w uprawie roślin. Szkółka zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiału roślinnego. Początki działalności sięgają roku 1970. Przez lata dzięki pasji i ogromnemu zaangażowaniu udało się rozbudować  gospodarstwo.

Obecnie szkółka zajmuje powierzchnie 35 ha i specjalizuje się w produkcji ozdobnych drzew i krzewów liściastych oraz iglastych. Dysponuje również szerokim asortymentem bylin, traw, róż oraz roślin szczepionych na pniu. Stale wprowadza do produkcji nowe rośliny, sprawdzone pod względem odporności na mróz i inne warunki zewnętrzne. Szkółka stworzyła ofertę roślin przyjaznych dla pszczół, zawierającą wiele gatunków roślin miododajnych przyjaznych dla owadów.

Najwyższą jakość produkcji szkółka uzyskuje dzięki: zbieraniu nasion i pozyskiwaniu sadzonek z własnych, starannie wyselekcjonowanych mateczników, sadzeniu roślin i sadzonek na wysokim jakościowo podłożu, nawożeniu nawozami i preparatami „Osmocote” oraz formowaniu, pielęgnacji i ochronie przed szkodnikami przez starannie dobranych i odpowiedzialnych pracowników, którzy pracują w firmie od wielu lat.

Szkółka Łazuccy stara się być na bieżąco z trendami i standardami jakie panują na światowym rynku ogrodniczym aby dostarczać swoim klientom ciekawe rośliny w szerokim asortymencie. Na przestrzeni lat naszym najlepszym doradcą był rynek – nigdy nie lekceważono jego opinii i wskazówek klientów. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie obecnego statusu firmy: uznanego i wiarygodnego dostawcy produktów najwyższej jakości.

Osoba odpowiedzialna za zamówienia:
Monika Dywan, Handlowiec ds.sprzedaży krajowej 
tel. +48 601 484 933;  +48 48 661 35 63
monika.dywan@lazuccy.pl

 

http://www.compo.pl/

Podłoża, nawozy, pielęgnacja roślin.
Po prostu piękne rośliny.

COMPO to firma działająca od 1956 roku w branży nawozowej. Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem działów specjalnych w nawozy wysokiej jakość. Produkty firmy Compo są rozpoznawalne i cenione przez ogrodników na całym świecie.

Compo, posiadając szeroką ofertę wysokiej jakości innowacyjnych nawozów specjalistycznych, należy do liderów w nawożeniu warzyw, upraw sadowniczych i winnic, upraw szkółkarskich oraz roślin ozdobnych, muraw, zieleni miejskiej i sportowej, a także upraw leśnych.

 http://www.compo.pl/

 

http://www.probiotics.pl/

Probiotyki

ProBiotics Polska jest rodzinną firmą, która została założona z pasji i zamiłowania do natury a szczególnie świata mikroorganizmów. Degradacja środowiska – gleby, wody i powietrza oddziaływuje bezpośrednio na zdrowie ludzi w postaci toksyn i patogennych organizmów i pośrednio przez żywność. Głównym celem działalności firmy jest rewitalizacja środowiska i przywrócenie naturalnych pozytywnych procesów we wszystkich ekosystemach poprzez użycie i skorzystanie z możliwości jakie daje świat mikroorganizmów. Domeną są preparaty fermentowane oparte na kompozycjach pożytecznych mikroorganizmów w których główną rolę pełnią probiotyki. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które zawsze służą gospodarzowi ( człowiekowi, zwierzęciu, roślinie…) prowadząc procesy regeneracji i rewitalizacji. Preparaty ProBiotics Polska są używane w wielu gałęziach gospodarki i sprzyjają poprawie zdrowia ludzi, zwietrząt i roślin.

http://www.probiotics.pl

 

miodni_logo_full_bez_tla (1) (1)

Miodni.pl - efektywne know how o pszczołach

Partnerem akcji Sprzyjamy pszczołom! i mocnym wsparciem z zakresu szkoleń, warsztatów i innowacyjnych produktów dla PSCO jest Miodni.pl. 

Miodni.pl łączą edukację pracowników naszych Centrów Ogrodniczych, z żywą integracją Klientów w sklepach, efektywnym know how o ochronie pszczół i bezpośrednią sprzedażą.

W ramach współpracy z PSCO Miodni.pl proponują w ofercie:

  • wydarzenia integracyjno – edukacyjne
  • sprzedaż hurtową domków dla murarki ogrodowej
  • sprzedaż hurtową żywych owadów
  • szkolenia dla pracowników ze sprzedaży bezpośredniej w oparciu o zachowania pszczół

http://www.miodni.pl/

 

 

http://pl.ever-green.pl/

Choinki

Firma Ever Green Polska od 10 lat jest producentem wysokiej jakości drzew choinkowych oraz iglastych roślin ogrodowych. Na dwóch plantacjach o całkowitej powierzchni 130ha  hoduje cztery odmiany choinek oraz kilkadziesiąt gatunków iglastych roślin ozdobnych przeznaczonych do tworzenia żywopłotów, szpalerów, klombów, nasadzeń pojedynczych i grupowych. Mniejsza szkółka o powierzchni 30ha znajduje się w okolicach Konina, a druga o powierzchni 100ha we Wronkach.

Wielkość sprzedawanych roślin jest zróżnicowana:
od 80 cm do 250-300 cm Szkółka stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne do produkcji, co powoduje,      że rośliny są najwyższej jakości, zdrowe i zadbane. 
Atutem firmy jest również sprawna obsługa, duża baza parkingowa i samo miejsce załadunku roślin.
Szkółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

 http://pl.ever-green.pl/

 

 

 

Rośliny doniczkowe i ogrodowe

TWENTHE PLANT jest największym centrum sprzedaży roślin w Europie w systemie cash&carry, obejmującym powierzchnię ośmiu hektarów w Hengelo i przyciągającym klientów z całej Europy. Zapewnia szeroki wybór roślin ozdobnych przez cały rok. Do tego oferuje szybką
i niezawodną obsługę, konkurencyjne ceny, wysoka jakość
i szeroki zakres usług logistycznych w zależności
od Państwa potrzeb. W zakresie szkółkarstwa, na powierzchni 180 hektarów hoduje najbardziej fantastyczne bonsai i inne uformowane rośliny, krzewy i  iglaki. 

www.twentheplant.nl

 

 

Brytyjskie stowarzyszenie centrów ogrodniczych

posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno dla profesjonalistów w nawozy (dolistne, mineralne i długodziałające), jak i dla hobbystów ceniących jakość i piękno w ogrodzie. Firma buduje długotrwałe relacje z klientami i dba o najwyższą jakość produktów. Teren działania – cała Polska. W ofercie dostępne są substraty hobbistyczne i profesjonalne, nawozy płynne, mineralne, mieszanki traw, art. dekoracyjne, keramzyt, miał marmurowy, kora ogrodnicza, kamień ogrodniczy, środki DDD.

 http://www.green-pol.pl/
 

 

 

https://www.gardenex.com/

 

Brytyjska Federacja Producentów Ogrodnictwa 

Gardenex jest brytyjską Federacją Producentów Ogrodnictwa. Jego rola polega na pomaganiu dostawcom z Wielkiej Brytanii w eksporcie na całym świecie i pomaganiu międzynarodowym kupcom w pozyskiwaniu brytyjskich produktów ogrodniczych i rekreacyjnych. Założony w 1961 roku jako stowarzyszenie handlowe non-profit, doświadczony zespół Federacji ściśle współpracuje z Departamentem Handlu Międzynarodowego w Wielkiej Brytanii, aby zachęcić i rozszerzyć eksport naszego kraju.
Działania:

  • Darmowa pomoc i porady dotyczące wyszukiwania nowych produktów i dostawców w Wielkiej Brytanii
  • Podgląd informacji na temat brytyjskich wystawców na międzynarodowych targach
  • Zaproszenia na imprezy "Spotkaj się z dostawcami" w Wielkiej Brytanii
  • Informacje na temat wydarzeń w Wielkiej Brytanii, w tym Targów Glee - wiodących, corocznych brytyjskich targów ogrodniczych.

https://www.gardenex.com/

 


Nasiona traw

AGRO-LAND jest wiodącym producentem nasion traw. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór cenionych przez klientów traw gazonowych. W celu zapewnienia odpowiednich traw dostosowanych do różnych warunków i miejsc przeznaczenia oferta jest sukcesywnie rozszerzana o nowe mieszanki.

http://agro-land.eu/