• Zieleń to Życie

  ZtZ

   

   

   

   

   

   

  Tegoroczna, Jubileuszowa 25  Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE  pod hasłem: „Odetchnij zielenią”, odbędzie się w dniach 31.08 – 02.09 w Warszawie.

  Wystawa jest największą w Polsce prezentacją roślin do ogrodów i terenów zieleni, skupiającą wystawców – szkółkarzy, ogrodników  z Polski i zagranicy. Kwiaty cięte i doniczkowe prezentowane są w ramach sektora Flower Expo Polska.

  Oprócz roślin wystawcy zaprezentują rozwiązania techniczne, wsparcie produkcji i sprzedaży, wyposażenie i dekoracje do terenów zieleni. Wśród zagranicznych wystawców po raz pierwszy pojawi się firma z Irlandii. Obecne będą firmy z Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec i Wlk. Brytanii. 

  Pierwszego dnia imprezy, 31 sierpnia (czwartek) 2017, w godz. 14.00-17.30, odbędzie się SEMINARIUM DLA CENTRÓW OGRODNICZYCH - WIEDZA DLA HANDLU.
  Serdecznie zapraszamy Członków PSCO do udziału w tym bloku prezentacji dedykowanych centrom ogrodniczym. Szczególnie zapraszamy osoby, które myślą o rozbudowie centrum, chcieliby poprawić ekspozycję oraz planują usprawnienie działania firmy poprzez wprowadzenie procedur. Wstęp wolny.

  http://www.zielentozycie.pl