image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Debata dla Handlu Szkolenie on-line

Debata dla Handlu Szkolenie on-line


Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie on-line “Wiedza dla Handlu, nowa rzeczywistość – nowe zagrożenia, wyzwania, możliwości” która odbywa się w ramach tegorocznej Zieleń to Życie, a której PSCO jest Patronem Honorowym.
Debata odbędzie się 4 września 2020 w godzinach 13.00-15.00.
Tegoroczne spotkanie osób aktywnych w branży handlu ogrodniczego zamiast dotychczasowej wystawy i targów Zieleń to Życie przyjmie postać debaty transmitowanej online.

Będzie to wymiana doświadczeń i pomysłów dotyczących głównie nowej rzeczywistości z Covid-19, a zawłaszcza przewartościowaniu priorytetów, problemach z zatowarowaniem czy lokalnym charakterem dostaw, próba wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Kolejną omawianą kwestią, nie przez przypadek poruszaną we wrześniu będzie aktywizacja jesiennej sprzedaży, a przy okazji nowe trendy i możliwości dotarcia do klienta.

Warto też pochylić się nad wskazanymi w ankietach zaletami centrów w porównaniu z sieciami – jakością i rozpiętością asortymentową roślin, kompetentną i przyjazną obsługą – jak można je rozwinąć, które działania mogą dołączyć do listy atutów?

https://zielentozycie.pl/pl/program/wiedza-dla-handlu

Debata kierowana jest do: właścicieli i pracowników centrów ogrodniczych; kupców, szkółkarzy dostarczających rośliny i prowadzących własne punkty sprzedaży detalicznej.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji ( bez rejestracji nie ma bezpłatnego udziału)
ZGŁOSZENIA:  https://formularz.szkolenia-zielen.pl/

Call Now Button