image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

GARDENIA 2014 – Szkolenia

GARDENIA 2014 – Szkolenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko Członków Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych) do zgłaszania się do udziału w szkoleniach organizowanych przez Zarząd PSCO w czwartek, 27 lutego 2014 roku, w pierwszym dniu Targów GARDENIA. Wszystkie szkolenia odbędą się w Sali Niebieskiej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
A) Szkolenie dla PRACOWNIKÓW Centrów Ogrodniczych:
 
Od godziny 11.00 zaplanowane jest szkolenie dla pracowników Centrów Ogrodniczych na temat współpracy z trudnym klientem. Szkolenie obejmuje krótkie wprowadzenia teoretyczne i warsztaty, dzięki którym pracownicy będą mogli w praktyce przećwiczyć nabyte umiejętności. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez doświadczonych trenerów z Firmy OPEN, bardzo dobrze zaznajomionych z branżą ogrodniczą, którzy wielokrotnie prowadzili już takie spotkania dla pracowników i menadżerów Centrów Ogrodniczych.
Całość potrwa ok. 2,5 godziny (w tym przerwa kawowa).
Koszt: 100 zł brutto / pracownika (dla Członków PSCO: 80 zł brutto), za trzeciego i każdego kolejnego pracownika z jednej Firmy 20% rabatu. Płatność na podstawie faktury.
 
B) Szkolenia dla WŁAŚCICIELI i MENADŻERÓW Centrów Ogrodniczych:
 
O godzinie 16.00 rozpoczniemy blok szkoleń dla właścicieli i menadżerów Centrów Ogrodniczych. Pierwsza (półtoragodzinna część) prowadzona przez p. Tomasza Butkiewicza z firmy Igoria Trade SA, będzie dotyczyła metod zarządzania ryzykiem walutowym w firmie, z nakierowaniem na praktyczne aspekty i możliwości obniżenia kosztów transakcji walutowych, uzyskiwania dobrego kursu i zabezpieczania się przed gwałtownymi wahaniami kursowymi.
Drugie szkolenie, którego rozpoczęcie planowane jest na godz. 17.30, prowadzone będzie przez p. Macieja Kroenke, Dyrektora Fern Partners Sp. z o.o.. Spółka, którą reprezentuje, specjalizuje się w doradzaniu klientom biznesowym w zakresie optymalizacji cen i marży, a ich działania przynoszą zazwyczaj wzrost zysku o 1-3 punktów procentowych. Fern Partners doradzali dużym sieciom DIY, w tym także działom ogrodniczym tych sieci, zatem są specjalistami w tej dziedzinie i będą mogli wspomóc Państwa w podejmowaniu decyzji dotyczących strategii cenowych. Szkolenie planowane jest na ok. półtorej godziny.
Między szkoleniami planowana jest przerwa kawowa.
 
Koszt udziału w obu szkoleniach: 100 zł brutto (dla Członków PSCO: 80 zł brutto). Płatność na podstawie faktury.
 
Po więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy zapraszamy pod nr tel. 695 377 194 oraz na adres mailowy ‘biuro@psco.org.pl’.
Call Now Button