image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Green Area Show 2019

Green Area Show 2019

 

PSCO partneruje pierwszemu w Polsce SHOW ogrodniczemu, które odbędzie się w dniach 2-3 października na warszawskim Służewcu.
Na wydarzenie o innowacyjnym charakterze zapraszają liderzy z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych i komunalnych.

Zupełnie nowa formuła wydarzenia pozwoli zaprezentować nowości produktowe i ofertę dla profesjonalistów z branży ogrodniczej w zupełnie nowy sposób. Widowiskowe pokazy maszyn na żywo, ekspozycja demonstracyjna połączona z ekspozycją w hali, spotkania z przedstawicielami świata nauki oraz specjalistyczne seminaria pozwolą na nawiązanie nowych relacji biznesowych.


Targi GREEN AREA SHOW to nie tylko pokazy maszyn, urządzeń i narzędzi!

To również bardzo dobry czas na to, by spotkać się całą branżą ogrodniczą i zapoznać się z prezentowaną ofertą na 2020 rok.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały również firmy z pozostałych sektorów ogrodniczych, jak: nawadnianie, nawozy, podłoża, chemia ogrodową czy nasiona i inne.

Więcej informacji na www.gashow.pl

Mamy bezpłatne bilety dla Członków PSCO na Green Area Show w dniach 2-3.10.2019 na Służewcu w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych proszę o maila ze zgłoszoną potrzebną ilością na biuro@psco.org.pl 

 

Targom GREEN AREA SHOW towarzyszyć będzie I Forum Zarządcy Zieleni. Jest to cykl paneli skierowany do zarządców zieleni miejskiej. Celem konferencji jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Prelegenci omówią zagadnienia, które stanowią nie lada wyzwania dla zarządców zieleni z całej Polski.
Zostaną poruszone tematy dotyczące Polityki Ochrony Drzew w Warszawie, możliwości zakładania dachów zielonych na istniejących budynkach, zielonej strategii dla miast, roślinnych nowości dla przestrzeni publicznej i osiedlowej, standardów dla branży architektury krajobrazu oraz paliw alternatywnych. Wydarzenie będzie miało miejsce 2 października, w godzinach 11:00-15:00, na warszawskim Służewcu. Bezpłatna rejestracja na forum tylko do 30 września. Więcej informacji na temat kongresu na https://forumzarzadcyzieleni.abrys.pl/.

Call Now Button