image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Partnerzy PSCO

Współpraca z PSCO

 

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych jest największą organizacją zrzeszającą właścicieli i menadżerów 60 niezależnych centrów ogrodniczych w Polsce.
Część członków zrzeszona jest dodatkowo w Grupie Zakupowej DCO, która wyłoniła się ze towarzyszenia.

Od 22 lat wspomagamy biznes naszych członków poprzez wspólne działania marketingowe i promocyjne. Dbamy o rozwój wizerunku Stowarzyszenia na rynku polskim jako instytucji opiniotwórczej w branży. Stale powiększamy nasze grono o nowych członków, zachęcamy również wiodących producentów rynku ogrodniczego do satysfakcjonującej współpracy. Z firmami, których produkty są znane i sprzedawane w naszych centrach ogrodniczych podejmujemy coroczne działania i różnorodne akcje promocyjne wsparte o ogólnopolską prasę o tematyce ogrodniczej, które mają bezpośrednie przełożenie na sprzedaż.

 

Firmom, które nie podejmowały dotychczas współpracy z nami proponujemy PAKIET WSPIERAJĄCY PSCO.

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm, które dotychczas nie prowadziły sprzedaży na naszym rynku ogrodniczym i zależy im na zaistnieniu i wzbudzeniu zaufania wśród kupujących, a także do firm, które wprowadzają na polski rynek nieznane dotąd produkty i chciałyby je wypromować.

W zamian za wykupienie rocznego pakietu Partnera Wspierającego, zapewniamy całoroczną promocję firmy i jej produktów wśród centrów ogrodniczych zrzeszonych w Stowarzyszeniu. Wiemy, że przekonanie do produktu i zdobycie zaufania klienta wymaga czasu!

 

Zapraszamy również do udziału w corocznie organizowanych przez PSCO i Grupę Zakupową DCO Targach Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego.
Targi towarzyszą Walnemu Zgromadzeniu Członków PSCO i z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem. Już na stałe wpisały się w ważne wydarzenia branży ogrodniczej.
W imprezie udział biorą właściciele i menadżerowie polskich Centrów Ogrodniczych zrzeszonych w PSCO i Grupie Zakupowej DCO Sp z o.o.
Jednak spotkanie ma od lat otwarty charakter i przybywają na nie również zaproszeni przedstawiciele niezrzeszonych w PSCO Centrów Ogrodniczych z całej Polski.

Podczas jednodniowych targów będą mieli Państwo możliwość zaaranżowania stoiska i w bezpośredniej rozmowie przedstawienia swojej firmy, produktów oraz nowości ofertowych, a także do pozyskania satysfakcjonujących zamówień na kolejny sezon sprzedażowy. O minionych edycjach Targów mogą Państwo poczytać w historycznych postach na FB PSCO oraz na naszej stronie w linku: www.psco.org.pl/xxii-walne-zgromadzenie-psco-i-targi-rynku-ogrodniczego-psco-i-dco/

Zapraszamy do współpracy! Razem możemy więcej!

 

Jeśli uznasz, że oferta skierowana jest do Twojej firmy – zadzwoń +48 695 377 194

AGRECOL

 

PARTNER STRATEGICZNY PSCO

AGRECOL to największy krajowy producent specjalistycznych nawozów, odżywek i produktów, przeznaczonych do profesjonalnej i hobbystycznej uprawy roślin oraz konfekcjoner środków ochrony roślin.
W roku 2018 firma Agrecol obchodziła 30-lecie działalności. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma oferuje najwyższej jakości produkty i wciąż poszerza asortyment, dopasowując go do współczesnych potrzeb konsumentów jednocześnie utrzymując pozycję lidera w branży. Obecnie, we wciąż poszerzanej ofercie, firma posiada ponad 1000 pozycji asortymentowych. Dbałość o środowisko naturalne została potwierdzona uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001 kieruje wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Projektowaniem opakowań wszystkich produktów, a także tworzeniem materiałów reklamowych, zajmuje się wrocławski oddział firmy – Agrecol Studio. Wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku ogrodniczego, dzięki czemu dział handlowy udziela realnego wsparcia przy budowaniu relacji z klientem indywidualnym i biznesowym.

MAROLEX

Opryskiwacze i spryskiwacze

Firma MAROLEX od 1987 roku specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych ciśnieniowych, plecakowych, domowych i spryskiwaczy ręcznych.
W swojej ofercie posiada opryskiwacze o pojemnościach od 0.5l do 20 litrów, jak również szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego ułatwiającego pracę.

Firma tworzy od 1987 roku najbardziej niezawodne opryskiwacze i spryskiwacze “na lata”, kierując się zasadą, aby tworzyć czerpiąc z doświadczenia i wykorzystując nowoczesność.

KOPPERT BIOLOGICAL SYSTEMS

Biologiczna ochrona roślin

Firma KOPPERT BIOLOGICAL SYSTEMS produkuje ekologiczne rozwiązania w zakresie upraw roślin jadalnych i ozdobnych. We współpracy z hodowcami i w partnerstwie z naturą stara się tworzyć warunki dla zdrowszych, bezpieczniejszych, wydajniejszych i bardziej odpornych upraw rolnych i ogrodniczych. W tym celu używa wrogów naturalnych do zwalczania szkodników, trzmieli do naturalnego zapylania oraz biostymulatorów do wspomagania i wzmacniania uprawianych roślin na ziemi i pod jej powierzchnią. Przywracanie i chronienie kluczowych ekosystemów naturalnymi metodami stanowi punkt wyjścia dla zapewnienia zdrowych upraw i zrównoważonego środowiska.

ESSCHERT DESIGN

Produkty do domu i ogrodu

Esschert Design specjalizuje się w tworzeniu kolekcji związanych z ogrodnictwem i przyrodą. Wszystkie produkty są projektowane i opracowywane przez europejskich projektantów. Firma współpracuje z fabrykami tworzącymi produkty wyłącznie dla marki Esschert Design.

Produkty Esschert Design są nie tylko funkcjonalne, ale również zaskakują wyjątkowym designem. Firma oferuje bardzo szeroki asortyment m.in: domki i karmniki dla zwierząt, grille i paleniska. Rzeczy przydatne w domu i ogrodzie, meble ogrodowe, żeliwne produkty i wiele innych.

Produkty Esschert Design cieszą się popularnością na całym świecie i są sprzedawane w ponad 65 krajach.
W Polsce Przedstawicielem i Dystrybutorem Esschert Design jest ACM Agrocentrum, Centrum Ogrodnicze zrzeszone w PSCO.

HAMIPLANT

Rośliny
Hamiplant B.V. to nasz wieloletni, profesjonalny partner w roślinach. Od chwili powstania w 1986 roku, firma Hamiplant rozwinęła się w jedną z wiodących firm w Holandii eksportujących rośliny. Oferta obejmuje szeroki asortyment roślin zielonych i kwitnących, pełny wybór materiału szkółkarskiego oraz artykułów pokrewnych.
Hamiplant należy do grupy Dutch Flower Group.

TWENTHE PLANT

Rośliny doniczkowe i ogrodowe

TWENTHE PLANT jest największym centrum sprzedaży roślin w Europie w systemie cash&carry, obejmującym powierzchnię ośmiu hektarów w Hengelo i przyciągającym klientów z całej Europy. Zapewnia szeroki wybór roślin ozdobnych przez cały rok. Do tego oferuje szybką
i niezawodną obsługę, konkurencyjne ceny, wysoka jakość i szeroki zakres usług logistycznych w zależności od Państwa potrzeb. W zakresie szkółkarstwa, na powierzchni 180 hektarów hoduje najbardziej fantastyczne bonsai i inne uformowane rośliny, krzewy i iglaki.

DEROMA

Donice
Firma DEROMA jest producentem donic wysokiej jakości i innowacyjnym stylu. W swojej ofercie DEROMA posiada ponad 1 900 różnych wzorów donic należących do różnych kolekcji. Zadowolenie i zaspokojenie rosnących wymagań konsumentów jest najważniejszym celem firmy, stąd jej filozofia ‘doniczka to coś więcej niż zwykły pojemnik na roślinę.

W. LEGUTKO
Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne

Nasiona, cebule i kłącza roślin ozdobnych
Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne W. LEGUTKO jest największą w Polsce ogrodniczą, rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i wieloletnią tradycją. Nasze nasiona oraz cebulki kwiatowe znane są zarówno w Polsce, jak i w 50 krajach świata. Firma W. LEGUTKO koncentruje swoje działania na tworzeniu atrakcyjnego asortymentu nasion gatunków i odmian roślin dla hobbystów-ogrodników oraz producentów wielkotowarowych. Ponadto stale monitoruje jakość oferowanego materiału siewnego oraz rozmnożeniowego. Prowadzi także hodowlę twórczą nowych odmian roślin ogrodniczych, a także hodowlę zachowawczą. Odbiorcom naszych produktów zapewniamy wybór spośród tysięcy różnych odmian kwiatów, warzyw i ziół, po to by mogli urządzać ogrody według własnego uznania.

ARNO GROUP

ARNO GROUP Sp. z o.o. jest spółką rodzinną, powstałą w końcu 2013 roku w celu obsłużenia pod względem handlowym wszystkich działów produkcji prowadzonej już od 33 lat w Gospodarstwie Sadowniczym ARNO.
Zajmuje się przede wszystkim:
– sprzedażą sadzonek drzew owocowych w kraju i za granicą,
– sprzedażą artykułów technicznych dla sadownictwa i szkółkarstwa.

Oferta obejmuje również asortyment elementów konstrukcji sadowniczych, artykuły pomocnicze oraz produkcji szkółkarskiej, narzędzia ręczne oraz artykuły BHP.

Gospodarstwo ARNO na 660 ha produkuje kwalifikowane, wolne od wirusów drzewa owocowe jedno i dwuletnie jabłoni, wiśni, gruszy, czereśni, śliwy, podkładki wegetatywne i generatywne, sadzonki maliny i borówki wysokiej.
W produkcji szkółkarskiej 70% stanowią jabłonie, 15% wiśnie, 10% grusze, a resztę czereśnie, śliwy, brzoskwinie i morele.
Szkółka ARNO i Spółka ARNO GROUP posiada licencję oraz wyłączność na odmiany jednoroczne i dwuletnie, na sezon 2020/2021: Baya Marisa, Baya Franconia, Chopin, Galiwa, Celeste, Rubinstar, Sawa, Waleria, Natali Gala, Gala Schniga Schnico, Devil Gala, Idaredest, Golden Parsi da Rosa, Roat King Red Delicious – sadzonki rozgałęzione minimum 60 cm od ziemi, minimum trzy pędy boczne.
Jest też hodowcą jabłoni odmian: Szampion Arno, Braeburn Arno, Arnika.

Dary Natury

Herbaty ziołowe i herbaty EKO

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności, powstała ponad trzydzieści lat temu z miłości do ziół i szacunku do podlaskiej tradycji. To rodzinne przedsiębiorstwo zlokalizowane na Podlasiu – regionie gęsto zalesionym, wciąż nieco oddalonym od cywilizacji. To właśnie tam, u źródła, pracownicy Darów Natury zbierają zioła, kwiaty i najprzeróżniejsze rośliny wytwarzając z nich bardzo szeroką gamę naturalnych produktów – różne miody, soki, oleje, przetwory owocowe, przyprawy ziołowe, itp. Duża ich część posiada certyfikaty EKO. Kilkanaście produktów typu „Wellness&Spa” , jak olejki eteryczne czy mydła, stanowi bardzo dobre uzupełnienie asortymentu.

Firma Dary Natury znakomicie łączy tradycyjną, naturalną produkcję z wymaganiami współczesnego rynku. Bardzo ładne opakowania, eleganckie stojaki ekspozycyjne, atrakcyjne ceny i sprawna dystrybucja spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Poszukując produktów, które mogłyby być sprzedawane przez cały rok, wiele centrów ogrodniczych w Europie wprowadziło do swojego asortymentu naturalne, ekologiczne produkty spożywcze.
Firma Dary Natury wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz Piekarski

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz Piekarski założona została ponad 20 lat temu. Na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijała i nadal rozwija. Wsłuchując się w potrzeby klientów co rok wzbogaca asortyment o nowe rośliny.
W ofercie Szkółki szeroki wybór krzewów liściastych, iglastych i traw w pojemnikach oraz materiał kopany.
Rośliny ze szkółki Piekarski zdobią niejedno osiedle, miasto, przydomowy ogródek.

Botanic Garden

Botanic Garden jest marką dbającą o bezpieczeństwo w ogrodzie. Zespół ludzi pełnych pasji, miłośników i specjalistów w dziedzinie ogrodnictwa, biologii i chemii tworzy produkty PREMIUM, do których należą min. nawozy z serii MASTER i MAGIC nie posiadające w swoim składzie substancji szkodliwych dla człowieka, przyrody i środowiska. Botanic Garden świadczy również kompleksową obsługę i fachowe doradztwo w zakresie nawożenia i pielęgnacji roślin.

Wózki duńskie, stoły zalewowe

Firma powstała w 2013 roku i jest silnie związana z branżą ogrodniczą. Główną jej działalnością jest sprzedaż stołów zalewowych i wózków kwiatowych, transportowych oraz szerokiej gamy akcesoriów do wózków i stołów, a także innego wyposażenia ogrodniczego.
Uniwersalne wózki służą zarówno do transportu jak i do ekspozycji – można na nich przewozić rośliny od hodowcy aż do sklepu, minimalizując tym samym uszkodzenia roślin oraz nakłady pracy związane z przeładunkiem.
Dzięki stołom zalewowym wszystkie rośliny na nich ustawione są równomiernie nawodnione. Oszczędzamy czas, ponieważ nie musimy podlewać bezpośrednio każdej doniczki z osobna.

Adler

Firma P.P.U.H. ADLER powstała w 1998 roku. Od początku działalności zajmuje się obróbką materiałów drewnopochodnych. W roku 2019 rozpoczęła produkcję domków dla owadów pod hasłem “Pożyteczni w ogrodzie”.

W ofercie znajdują się również budki lęgowe dla ptaków. W 2020r firma poszerzyła ofertę o karmniki dla ptaków. Cała seria Eco Garden stanowi nie tylko schronienie dla owadów i ptaków, ale też ciekawy element dekoracyjny w ogrodach.

AGROSIMEX

Agrosimex to dystrybutor środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Agrosimex to wyłączny dystrybutor cenionego nawozu ROSAHUMUS, który oferowany jest w opakowaniach dla profesjonalistów, jak i hobbystów.
Firma jest właścicielem marki „Twój ogród” pod którą oferuje: środki ochrony roślin, nawozy, nasiona traw, podłoża oraz biocydy.
Ponadto w asortymencie: profesjonalne nawozy i środki ochrony roślin, środki DDD, akcesoria sadownicze, profesjonalne systemy nawodnieniowe oraz tyczki bambusowe.

NATUREUM

Szeroki wzrost zainteresowania ekologicznymi uprawami i zastosowanie biologicznych nawozów poparte własnym doświadczeniem było punktem wyjścia dla oferty Natureum. “W trosce o przyszłe pokolenia” to motto firmy, które Natureum kieruje do świadomych odbiorców którym przyszłość “Matki Ziemi”, naszych dzieci, zwierząt i w końcu nas samych leży na sercu.
Biologiczne użyźniacze gleby stosowane z powodzeniem od ponad 100 lat we Francji, Włoszech czy Niemczech były inspiracją do wprowadzenia ich dla polskich odbiorców zainteresowanych ekologicznym ogrodnictwem i rolnictwem. Flagowymi produktami Natureum są: odżywka z bydlęcych rogów i kopyt oraz ekstrakty z alg.

PATROL GROUP

Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkuruje na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji.
W ofercie firmy znajdują się produkty z kilku kategorii tj. DIY, Building, Garden oraz Winter. Firma szczyci się szerokim wyborem m.in. skrzynek narzędziowych, organizerów, pojemników, akcesoriów warsztatowych, kompostowników, łopat, doniczek czy wiader i kastr budowlanych.
Patrol Group oferuje klientom doświadczenie w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych i rozwiązań w tej kategorii. Firma bada i identyfikuje potrzeby rynku, dlatego regularnie rozwija swoją ofertę o nowe produkty i kategorie.

SUBSTRAL

Substral to gama innowacyjnych produktów, odpowiadających na wymagania pielęgnacyjne roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Marka Substral koncentruje się na potrzebach konsumentów od pasjonatów ogrodnictwa po nowicjuszy i oferuje rozwiązania od naturalnego po klasyczne ogrodnictwo z szeroką gamą najwyższej jakości produktów, takich jak nawozy, podłoża, środki ochrony roślin czy też nasiona traw.
Jako firma Evergreen Garden Care wierzymy w piękno zielonej przestrzeni niezależnie od tego czy ktoś ma ogród, balkon, czy tylko rośliny domowe. Dlatego chcemy zainspirować każdego do stworzenia swojej własnej zielonej oazy w każdej przestrzeni i pomóc w jej utrzymaniu, oferując właśnie produkty marki Substral.

TIN TOURS

TIN TOURS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą artykułów z surowców naturalnych do domu i ogrodu. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Staramy się sprostać gustom i wymaganiom swoim Klientów, ponieważ to ich zadowolenie jest dla nas nadrzędnym celem i motywacją do dalszej pracy.

TORSEED

TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu jest jednym z najważniejszych prywatnych podmiotów rynku nasiennego warzyw, kwiatów i ziół w Polsce. Lokowana w mieście gdzie już przed II WS działała firma „Hozakowski”, a po wojnie będąc w strukturach C.N.O.S i P.N.O.S przekształcona w 1999r. w Spółkę Akcyjną gdzie właścicielami są pracownicy, plantatorzy i dystrybutorzy nasion. Przedmiotem działalności TORSEED S.A. jest hodowla twórcza i zachowawcza odmian warzyw, kwiatów oraz ziół, organizacja plantacji produkcyjnych, kontraktacja i skup nasion, czyszczenie, suszenie, zaprawianie, wykonywanie analiz i badań jakościowych materiału nasiennego we własnym akredytowanym laboratorium oraz pakowanie nasion. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną nasion warzyw, kwiatów i ziół, materiału szkółkarskiego owocowego i ozdobnego, środków ochrony roślin, nawozów oraz innych artykułów ogrodniczych w firmowych Centrach Ogrodniczych i własnych Hurtowniach. Przedsiębiorstwo posiadając bardzo bogatą ofertę nasion własnej produkcji oraz współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami nasiennymi, zarówno w kraju jak i za granicą. Oprócz sprzedaży we własnych punktach firma współpracuje z dużymi odbiorcami hurtowymi, jak i indywidualnymi na rynku tradycyjnym, co stanowi podstawowy kierunek działalności. Współpracujemy także z wieloma sieciami sklepów detalicznych na rynku nowoczesnym. Dywersyfikacja działalności następuje także poprzez oferowanie usług z zakresu oceny zdolności kiełkowania, jak i paczkowania usługowego nasion warzyw, kwiatów i ziół. TORSEED S.A. jest laureatem licznych nagród branżowych przyznawanych na krajowych i międzynarodowych targach ogrodniczych.

BIOVITA

BIOVITA produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczej, torfów, substratów torfowych, kory, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku z atestem PZH, wapna, perlitu i keramzytu.

Od 1997 roku jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji w branży ogrodniczej. Produkcja wysokiej jakości podłoży pod uprawy, poszerzanie oferty asortymentowej dostosowanej do wymogów konsumentów sprawia, że Biovita jest chętnie wybieraną marką przez klientów.

Rozbudowana sieć dystrybucyjna składająca się z partnerów biznesowych, hurtowników i sprzedawców pomaga firmie być blisko klienta.

 

Naszą misję najlepiej odzwierciedla motto: „Produkty Biovita to dobry start dla Twoich roślin, dzięki nowoczesnym technologiom zapewniamy tradycyjną jakość.”

Dlatego na co dzień firma dąży do zaoferowania klientom bogatej gamy produktów wysokiej jakości, dostępnych na terenie całego kraju. Inwestując w nowe technologie, dbając o pracowników i rozwijając sieć dystrybucji, budujemy trwałe relacje biznesowe oparte na rzetelności, odpowiedzialności i partnerstwie.

POLTOPS Sp. z o.o.

Poltops Sp. z o.o. polski producent certyfikowanych wieloskładnikowych nawozów organicznych oraz roślinnych (Fertilan i Ekofert), a także ekologicznych włóknin ściółkujących oraz okrywowych z wełny owczej (Covelana i Wooliny Garden).

Historia działalności firmy Poltops Sp. z o.o. sięga 1832 roku i związana była z rynkiem włókienniczym, kiedy to August Gerber założył Fabrik A.Gerber & Sohn. Po wojnie powołano Żagańską Czesalnię Wełny, gdzie przez ponad 40 lat firma produkowała czesanki wełniane. Była to jedna z największych firm tego typu w Europie, a wyroby były eksportowane do kilkudziesięciu krajów świata.

Obecny Poltops Sp. z o.o. jako bezpośredni kontynuator i sukcesor ponad stuletniej tradycji, wykorzystuje unikalne know-how, specjalizuje się w kompleksowym przetwórstwie wełny owczej oraz innych naturalnych surowców.

Włókno wełniane posiada unikalne właściwości, m.in. doskonale termoizoluje, ma dużą higroskopijność, pochłania promieniowania UV, jest biodegradowalne. Ciągła chęć rozwoju i poszukiwania coraz to nowych jej zastosowań doprowadziły nas w zupełnie nowe obszary. Przy współudziale polskich naukowców stworzyliśmy ekologiczne produkty dla rolnictwa, warzywnictwa i sadownictwa. Są to wieloskładnikowe nawozy organiczne Fertilan, nawozy roślinne Ekofert a także w 100 % biodegradowalne włókniny Covelana oraz Wooliny Garden.

FLORALAND

Floraland od 1990 roku jest dostawcą artykułów do urządzania ogrodów, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę. Przedstawiciele handlowi na terenie całego kraju służą fachową radą zarówno przy doborze asortymentu, przygotowywaniu zamówień, jak i właściwej ekspozycji towaru, informują o bieżących akcjach promocyjnych.
Zgodnie ze swoim motto: „FLORALAND TWÓJ PARTNER W OGRODZIE”, firma stara się wychodzić naprzeciw potrzebom odbiorców, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości towarów mających zastosowanie w ogrodzie:
– narzędzia i akcesoria ogrodowe
– nowoczesne systemy nawadniania ogrodów
– opryskiwacze ogrodowe
– produkty do ogrodu dla dzieci
– grille i akcesoria do grillowania
– meble ogrodowe
– mieszanki nasion traw
– nasiona kwiatów, ziół, warzyw i nasiona na kiełki
– karmy dla dzikich ptaków.
Na wszystkie swoje artykuły Floraland udziela Państwu gwarancji, jednocześnie zapewniając działający na terenie firmy serwis naprawczy.

Gospodarstwo Specjalistyczne Panek

To firma rodzinna z wielopokoleniową tradycją w uprawie roślin.
Produkuje różnorodny ozdobny materiał roślinny: rośliny dwuletnie, byliny, zioła, trawy i pnącza.
Stara się być na bieżąco z trendami i standardami jakie panują na światowym rynku ogrodniczym, aby dostarczać swoim klientom ciekawe rośliny w szerokim asortymencie. Dzięki kontaktom z wieloma partnerami z zagranicy testuje i wprowadza na rynek co roku wiele nowości.

SPV TRADE

Firma SPV TRADE zajmuje się wdrażaniem oraz rozwojem technologii uprawy ziemniaka używając nasion jako materiału rozmnożeniowego. Jest wyłącznym importerem na terenie Polski oraz innych krajów. Właścicielem patentu oraz technologii jest holenderska firma hodowlana Solynta z siedzibą w Wageningen w Holandii zajmująca się hodowlą „Hybrid True Potato Seeds” prawdziwych mieszańcowych nasion ziemniaka. Ta rewolucyjna metoda nie tylko przyśpiesza rozwój hodowli twórczej, ale także zapewnia ogromne korzyści logistyczne i fitosanitarne. Oferowane przez nas odmiany są w stanie wydać plon handlowy i konsumpcyjny już w pierwszym roku uprawy. Duże zainteresowanie technologia ta wzbudza również w segmencie produkcji sadzeniaków: zdrowych wolnych od wirusów na kolejny sezon produkcji.
Firma kieruje ofertę do producentów ceniących sobie nową technologię oraz najwyższą jakość, dla których materiał do produkcji wolny od chorób i wirusów ma priorytetowe znaczenie.

RÓŻA – SOBIESZEK

Róże licencjonowane
Gospodarstwo Ogrodnicze Mariusza Sobieszka jest rodzinną firmą od 30 lat specjalizującą się w uprawie róż ogrodowych. Bardzo doświadczony zespół znakomicie łączy tradycyjne, wymagające ogromnego nakładu pracy ręcznej, metody hodowli z nowoczesną organizacją działania i sprawną dystrybucją.
Najwyższa jakość oferowanego materiału oraz rzetelna współpraca z odbiorcami są priorytetem dla działalności firmy.
Sprzedając ponad 600 tys. krzewów rocznie w blisko 280 odmianach szkółka Mariusza Sobieszka jest jednym z największych producentów w Polsce.
Istotna część produkcji jest eksportowana do Czech oraz na Słowację, Litwę, Łotwę i do Estonii.
Od kilku lat Gospodarstwo Mariusza Sobieszka jest licencjonowanym producentem róż pochodzących od renomowanych hodowców europejskich, takich jak David Austin, Kordes, Tantau, Noack i Vissers.

Fabryka Rozsady

Fabryka Rozsady oferuje najwyższej jakości rozsady warzyw, ziół i owoców, do tego niezbędne akcesoria i zestawy uprawowe. To pierwsze takie miejsce w Polsce, nie stosujące w swoich uprawach zbędnej chemii – chroniące rośliny biologicznie, gdzie używa się tylko starannie wyselekcjonowanych nasion najlepszych producentów na świecie, a dzięki 35. letniemu doświadczeniu, bazuje się na opracowanej własnej kompozycji podłoża oraz nawozów mineralnych z niezbędnymi makro i mikroelementami. Wszystko po to, aby zapewnić roślinom możliwie najlepsze warunki do rozwoju.
Fabryka Rozsady wspiera długo po tym, jak rośliny opuszczą szklarnie. Dzięki własnej serii bezpłatnych ebooków już na starcie gwarantuje porządną dawkę niezbędnej wiedzy dla każdego, kto zechce samodzielnie uprawiać warzywnik.
Rośliny z Fabryki Rozsady w pełnym asortymencie są dostępne w wybranych centrach ogrodniczych PSCO. Fabryka Rozsady posiada również własną platformę internetową, na której wszystko można zamówić i otrzymać w dostawie na terenie całej Polski (i nie tylko).
Uprawa pomidorów, papryk czy ogórków w centrum miasta, na balkonie?
Ze wsparciem i super jakości roślinami z Fabryki Rozsady to żaden problem!

Agropak Sp.J. Brzeziński i Wspólnicy

Firma Agropak Sp.J. Brzeziński i Wspólnicy funkcjonuje na rynku od 36 lat. Od początku istnienia prowadzi i systematycznie rozwija działalność w branży środków ochrony roślin. Szczególną renomę przyniosło firmie konfekcjonowanie preparatów w małych opakowaniach – do stosowania na działkach, ogrodach przydomowych, małych gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Należy zaznaczyć, że to właśnie Agropak zapoczątkował w Polsce tę formę działalności – jakże przydatną i docenianą przez klientów.
Firma Agropak jest producentem wielu środków ochrony roślin dla odbiorców profesjonalnych (rolników) i amatorów (ogrodników). Produkcję opiera na nowoczesnych technologiach i recepturach, których wartość doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach na świecie. Laboratoria chemiczne odpowiedzialne za kontrolę produkcji i działające wg standardów światowych, gwarantują niezawodna jakość produktów wprowadzanych na rynek. Ponadto firma prowadzi dystrybucję środków ochrony roślin, regulatorów wzrostu i nawozów – posiadając szeroką gamę produktów – oferując praktycznie wszystkie dostępne w Polsce preparaty.
Zgodnie z przyjętą przez firmę filozofią, co rok poddaje się certyfikacji ISO-14001, czyli wiodącemu światowemu standardowi dotyczącemu systemów zarządzania środowiskowego, które stanowi potwierdzenie konsekwentnego wdrażania wszystkich elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko naturalne.

spoga+gafa

Największe Targi Ogrodnicze w Europie

spoga+gafa to wiodące na świecie targi branży ogrodniczej i rekreacyjnej. spoga+gafa gwarantuje:

  • międzynarodowy profil zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających
  • udział najważniejszych wystawców i zwiedzających z poszczególnych branż

Wśród odwiedzających spotkamy: specjalistyczne sklepy detaliczne i hurtownie, centra ogrodnicze, markety budowlane i remontowe, domy towarowe, sklepy meblowe, firmy wysyłkowe, architektów, kupców z branży kontraktowej.

Produkty są prezentowane w czterech segmentach:

  • garden living (meble ogrodowe, dekoracje i wyposażenie, sport i gry, camping i wypoczynek)
  • garden creation & care (rośliny i kwiaty, biochemia i gleby, maszyny i akcesoria, narzędzia i akcesoria, sprzęt ogrodowy i domy, woda i światło)
  • garden bbq (największe targi grillowe na świecie – Grill & BBQ, Outdoor Kitchens & Accessories, Outdoor Kitchen World, Start-Up Area BBQ)
  • garden unique (ekskluzywne prezentacje z outdoor living)

 

Więcej na stronie targów:

https://www.spogagafa.com/fair/spogagafa/facts-and-figures/facts-and-figures.php

Gardenia

Gardenia – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu należą do grupy wiodących imprez o tematyce ogrodniczej w Europie. To również wydarzenie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, ważne źródło inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach w ogrodnictwie zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów.

GARDENIA to kreator rynku ogrodniczego umożliwiający zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich pięknie zaaranżowanych stoiskach.

PSCO jest jednym z współtwórców Gardenii i od powstania Wystawy, co roku rozpoczyna sezon ogrodniczy właśnie wystawiennictwem na Gardenii w Poznaniu.

Gardenex

Brytyjska Federacja Producentów Ogrodnictwa

Gardenex jest brytyjską Federacją Producentów Ogrodnictwa. Jego rola polega na pomaganiu dostawcom z Wielkiej Brytanii w eksporcie na całym świecie i pomaganiu międzynarodowym kupcom w pozyskiwaniu brytyjskich produktów ogrodniczych i rekreacyjnych. Założony w 1961 roku jako stowarzyszenie handlowe non-profit, doświadczony zespół Federacji ściśle współpracuje z Departamentem Handlu Międzynarodowego w Wielkiej Brytanii, aby zachęcić i rozszerzyć eksport naszego kraju.
Działania:

Darmowa pomoc i porady dotyczące wyszukiwania nowych produktów i dostawców w Wielkiej Brytanii
Podgląd informacji na temat brytyjskich wystawców na międzynarodowych targach
Zaproszenia na imprezy “Spotkaj się z dostawcami” w Wielkiej Brytanii
Informacje na temat wydarzeń w Wielkiej Brytanii, w tym Targów Glee – wiodących, corocznych brytyjskich targów ogrodniczych.

Call Now Button