image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Targi GARDENIA 2012

Targi GARDENIA 2012

 

Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu GARDENIA tradycyjnie już zainaugurowały sezon wiosenny! Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych dołączyło do grona blisko 500 wystawców z kraju i zagranicy. Jako patron branżowy Gardenii, Stowarzyszenie z ogromną przyjemnością przygląda się przybywającej z roku na rok liczbie chętnych do zaprezentowania się wystawców, dzięki czemu GARDENIA rozwija się nie tylko tematycznie, ale także powierzchniowo, udostępniając zwiedzającym coraz większy obszar Targów Poznańskich. W tym roku zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą wystawców Gardenii i towarzyszących jej Targach Animal Market, którzy zajęli 7 pawilonów o łącznej powierzchni 13 tys. m2.

Tegoroczne wprowadzenie w sezon ogrodniczy 2012 zostało wzbogacone szeregiem tematycznych szkoleń, warsztatów i pokazów, które niewątpliwie poszerzyły wiedzę ogrodniczą każdego zainteresowanego.

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych już w przededniu Targów zorganizowało specjalne wykłady dla swoich członków. Wystąpił Neville Stein, konsultant brytyjskiego rynku, który udzielił porad dotyczących wzmocnienia sprzedaży w Centrach Ogrodniczych. Aleksander Waszkiewicz z SFG Dystrybucja sp. z o.o. przedstawił koncept, ideę i strategie rozwoju działów Slow food & Garden. Prognozy dla branży ogrodniczej w Polsce i Europie przybliżył uczestnikom spotkania Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”.

W pierwszym dniu Targów, w dniu profesjonalisty, przygotowany został profesjonalny blok szkoleniowy:

Trenerzy Marcin Łaciak i Maciej Macko z firmy Open Konsultacje i Szkolenia przedstawili tematy dotyczące motywacji pracowników, zaprezentowali podstawowe krótko i długoterminowe czynniki wpływające na motywację pracowników w grupie zadaniowej, uczestnicy zapoznali się również z zasadami kierowania małą grupą zadaniową, zaś Pan Jakub Kurowski ze Związku Szkółkarzy Polskich przedstawił wykład na temat dostępnych narzędzi i informacji ułatwiających znalezienie właściwych roślin.

GARDENIA jest bez wątpienia prestiżowym wydarzeniem promującym ogrodnictwo. Jesteśmy przekonani, że taka forma spotkania branży, różnorodność i bogactwo ekspozycji stwarza duże możliwości do nawiązywania kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń, jak również podpatrywania nowych i oryginalnych rozwiązań.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz osobom wizytującym Targi i stoisko PSCO. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w tej dynamicznie rozwijającej się imprezie w przyszłym roku w dniach 22-24 lutego 2013 r.

Call Now Button