image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Targi GARDENIA 2013

Targi GARDENIA 2013

W dniach 22-24 lutego 2013 roku odbyła się VII edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ekspozycja targów Gardenia 2013 zlokalizowana była w sześciu nowoczesnych pawilonach 3, 3A, 5 i 6 o łącznej powierzchni 32 tys. m2. Ponad 600 wystawców prezentujących 150 nowości produktowych, blisko 30.000 zwiedzających, w tym 8.300 profesjonalistów.

Nowością tegorocznej edycji było “Pokazowe Centrum Ogrodnicze”. Jego stworzenie miało na celu pokazanie, jak profesjonalnie zorganizować przestrzeń sprzedażową.

W trakcie Targów odbyła się 5. edycja konkursu “Zieleń w mieście” skierowana do architektów krajobrazu, projektantów terenów zieleni i studentów kształcących się w tych kierunkach, można było wziąć udział w bezpłatnych otwartych interdyscyplinarnych warsztatach projektowych “Bezludna Wyspa”, czy obejrzeć warsztaty florystyczne, zorganizowane w tym roku z wyjątkowym rozmachem. Właściciele i pracownicy kwiaciarń mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkursie branżowym. Acanthus Aureus” stały się już tradycją targów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Gardenia była także okazją do zdobycia nagrodyw konkursie MTP „Acanthus Aureus”, która przyznawana jest za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej  firmy w ekspozycji targowej. Dla szerokiej publiczności przygotowano kiermasz roślin oraz pogotowie projektowe, w którym profesjonaliści udzielali porad na temat projektowania ogrodów.

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych miało swoje stoisko w hali nr 5, gdzie mieliśmy przyjemność gościć naszych Członków, sympatyków i współpracujące z nami Firmy, a także prowadzić rozmowy na temat dalszej strategii działalności Stowarzyszenia.

Call Now Button