image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

XXIII Walne Zgromadzenie PSCO i Targi Zatowarowaniowe PSCO i DCO

XXIII Walne Zgromadzenie PSCO i Targi Zatowarowaniowe PSCO i DCO

Szanowni Państwo, impreza została odwołana. 

Co roku w listopadzie PSCO i Grupa Zakupowa DCO organizuje spotkanie związane z Walnym Zgromadzeniem Członków PSCO i Targami Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego.

Impreza w tym roku zaplanowana była 19.11.2020 w Hotelu Czarny Staw w Nowym Adamowie koło Aleksandowa Łódzkiego https://www.czarnystaw-hotel.pl/ 

 

 

Program ramowy:

od 7.00 – przyjazd Gości do Czarnego Stawu/ aranżacja stoisk targowych w Sali Platynowej i Brylantowej
9.45-10.45 – Walne Zgromadzenie PSCO
Bufet kawowy serwowany przez cały dzień w salach przeznaczonych na spotkania i w foyer
11.00-17.00 – Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego
14.00 – 16.00 – Lunch
od 17.00.00 – demontaż stoisk przez wystawców
od 17.30 – wyjazd Gości z hotelu.

 

Na spotkaniu pojawią się właściciele i menadżerowie polskich Centrów Ogrodniczych zrzeszonych w PSCO i Grupie Zakupowej DCO.

Wśród wystawców Targów PSCO i DCO gościć będziemy firmy:
 

AGRECOL, ADLER, Agrimpex, Agronas, Agrosimex, BASF, BIG S.C., BIO-GEN, Biocont Polska, Biovita, Botanic Garden, Bruno Nebelung, CaEBULKI.PL , Dary Natury, DOL AGRA, Drywalker, Ekodarpol, Ermet, Esschert Design, FABRYKA ROZSADY, Floraland, Hamiplant BV,  ICB Pharma, ICL Polska, KIK Ziemskie Produkty, Koppert Polska, Lustan, Marolex, Multy Home, Natureum, Plast-Farb, Poltops, ProBiotics Polska, Szkóka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz Piekarski, Terra Eneo, Tin Tours, TORSEED, Vilmorin Garden, W. Legutko, Waligóra Wózki duńskie.

 

Nasze targi towarzyszą Walnemu Zgromadzeniu Członków PSCO już od wielu lat i na stałe wpisały się w ważne wydarzenia branży ogrodniczej, z roku na rok ciesząc się większym zainteresowaniem.

Dla wystawców możliwość zaaranżowania własnego stoiska i w bezpośrednich rozmowach  przedstawienia swojej firmy, produktów oraz nowości ofertowych to wiele nowych kontraktów i pozyskanie satysfakcjonujących zamówień na kolejny sezon.

 

O minionych edycjach Targów mogą Państwo poczytać w historycznych postach na FB PSCO oraz na naszej stronie internetowej. Informacje o imprezie zeszłorocznej w linku: https://www.psco.org.pl/xxii-walne-zgromadzenie-psco-i-targi-rynku-ogrodniczego-psco-i-dco/

Poniżej zdjęcia z Walnego Zgromadzenia PSCOi Targów Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego 2019

 

 

       

Call Now Button