image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

ZIELEŃ TO ŻYCIE 2013

ZIELEŃ TO ŻYCIE 2013

W dniach 30.08 – 01.09.2013 roku na terenie pawilonów wystawienniczych EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędzie się 21. międzynarodowa wystawa “Zieleń to życie”. Już w kwietniu zgłosiło się ponad 160 wystawców, zatem wszystko wskazuje na to, że i tegoroczna impreza będzie sukcesem.  

Hasło przewodnie wystawy w 2013 roku to “Ogrody z charakterem”. Organizatorzy pragną w ten sposób podkreślić, że nowoczesny ogród to taki, który odzwierciedla nastroje, cechy charakteru oraz potrzeby jego użytkowników i – jako dzieło wiecznie nieskończone – zmienia się wraz ze zmianami zachodzącymi w życiu właścicieli ogrodu, może być placem zabaw dla dzieci, miejcem rekreacji osób aktywnych, czy wreszcie ostoją odpoczynku i relaksu dla osób, które tego potrzebują.

Jak co roku, w trakcie Targów rozstrzygnięte zostaną konkursy: 

  •  Zielony Laur 2013 w kategoriach:

          – Najlepszy Produkt dla Szkółkarstwa

          – Najlepszy Produkt dla Ogrodu i Terenów Zielonych 

 

  • Konkurs Nowości 2013 wśród roślin wieloletnich 

 

  • Konkurs na Najatrakcyjniejsze Stoisko 2013, zgodne z hasłem “Ogrody z charakterem” w 3 kategoriach: 

        – stoisko roślinne 

        – aranżacje pozostałych wystawców 

        – stoisko wyróżnione przez gościa specjalnego. 

Zgłoszeń w konkursach o Zielony Laur i Nowość 2013 należy dokonać do dnia 01.07.2013

Wystawie towarzyszyć będą także inne, pozatargowe wydarzenia: konferencja “Zielone Miasto”, Dzień Architekta Krajobrazu oraz konferencja dla właścicieli i osób zarządzających Centrami Ogrodniczymi.

Tegorocznymi współorganizatorami konferencji Centrów Ogrodniczych będzie Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych. Na podstawie audytów przeprowadzonych przez ekspertów z branży ogrodniczej oraz przedstawiciela firmy badawczej w polskich, wybranych Centrach Ogrodniczych zostanie sporządzona prezentacja, która pokaże uczestnikom spotkania pozytywne i negatywne spostrzeżenia audytorów. Mamy nadzieję, że będzie to interesujące dla właścicieli Centrów, którzy będą mogli wprowadzić w życie cenne rady osób audytujących. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu zaplanowanym na 30.08.2013 roku.

 

Więcej informacji na temat targów na stronie: www.zielentozycie.pl.

Call Now Button