image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Firmy współpracujące

 

Nifra

Rośliny

PHU NIFRA od roku 1990 zajmuje się dystrybucją hurtową materiału roślinnego pochodzącego z najlepszych szkółek krajowych oraz zagranicznych (bezpośredni importer).

Na obszarze 3 ha znaleźć można bardzo szeroki wybór roślin liściastych, iglastych, drzew alejowych, róż oraz pnączy o różnych wymiarach (od 0,5m do 8m) z gruntu i w pojemnikach. Dzięki szerokiej ofercie nabywcami krzewów są odbiorcy z całego kraju i klienci zagraniczni: centra ogrodnicze, szkółki zaopatrujące się w młody materiał do dalszej produkcji, firmy aranżujące ogrody przydomowe oraz tereny zielone jak również klienci detaliczni. Firma realizuje również indywidualne zamówienia hurtowe, w tym na młody materiał szkółkarski do dalszej produkcji.

Od roku 2000 w kalendarz wydarzeń branży ogrodniczej wpisała się Wystawa-Sprzedaż Materiału Szkółkarskiego. Co roku , przez cały miesiąc luty , w hali o powierzchni 3500m2 w Górze k. Wejherowa zgromadzone są i udostępnione przybyłym klientom wzory roślin, na bazie których możliwe jest składanie zamówień dostarczanych własnym transportem w umówionym terminie.

Zachęcamy do współpracy i zakupów w Nifrze.
Jest już po corocznej lutowej wystawie, ale zainteresowani mogą przez cały rok składać zamówienia z wykorzystaniem strony internetowej firmy gdzie znajduje się codziennie aktualizowana oferta cenowa wraz ze zdjęciami.
Poza tym od tego roku  składanie zamówień na terenie firmy ułatwia prosta i funkcjonalna aplikacja na tablet i telefon komórkowy.

http://www.nifra.pl

 

OZ_Planten Logo-OZ

Rośliny doniczkowe i ogrodowe

Oz Planten B.V.  jest jedną z wiodących firm eksportowych w Holandii. Specjalizuje się
w sprzedaży roślin domowych i ogrodowych. Znajomość rynku i dobre kontakty
z ogrodnikami pozwalają na indywidualnie podejście do każdego klienta.
Dzięki prężnym i zmotywowanym pracownikom firma sprzedaje towar na całym świecie. Obsługa porozumiewa się w wielu językach, jest również kilku sprzedających, mówiących po polsku, co ułatwia kontakt. 

Motto firmy to  “Pasja dla kwiatów”. OZ Planten codziennie oferuje bogaty asortyment roślin z Holandii, Niemiec, Belgii, Danii.
Klientami są centra ogrodnicze, handel hurtowy, supermarkety.

 http://www.ozplanten.nl/

 

 FARGO_chronimyroslinyBLACK

FARGO_chronimyroslinyW_www

Ochrona roślin

Firma Fargo działa na rynku od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma stała się ekspertem w dziedzinie ochrony i pielęgnacji roślin. Indywidualne podejście jest priorytetem w prowadzonej działalności – efektem jest zaufanie i zadowolenie wielu klientów. Na przestrzeni lat firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku profesjonalnym i hobbystycznym, dzięki grupie wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy na bieżąco poszukują innowacyjnych rozwiązań i produktów. Fargo koncentruje się na profesjonalnym doradztwie oraz dostarczaniu wysokiej jakości cenionych produktów.

 http://fargotarnowo.pl

 

LOGO_Hamiplant

Rośliny

Hamiplant B.V. to nasz wieloletni, profesjonalny partner w roślinach. Od chwili powstania w 1986 roku, firma Hamiplant rozwinęła się w jedną z wiodących firm w Holandii eksportujących rośliny.
Oferta obejmuje szeroki asortyment roślin zielonych i kwitnących, pełny wybór materiału szkółkarskiego oraz artykułów pokrewnych.

Hamiplant należy do grupy Dutch Flower Group.

http://www.hamiplant.com

 

Donice

Firma DEROMA jest producentem donic wysokiej jakości i innowacyjnym stylu. W swojej ofercie DEROMA posiada ponad 1 900 różnych wzorów donic należących do różnych kolekcji. Zadowolenie i zaspokojenie rosnących wymagań konsumentów jest najważniejszym celem firmy, stąd jej filozofia ‘doniczka to coś więcej niż zwykły pojemnik na roślinę.

 http://www.deroma.pl/

 

 

 

Ochrona i pielęgnacja roślin

  • Firma ORGANIKA działa na rynku od ponad 110 lat. Doświadczenia zdobywane w różnych branżach przyczyniły się do stałego i stabilnego rozwoju firmy. W celu zapewnienia kompleksowej oferty w zakresie ochrony i pielęgnacji roślin, zarówno w obszarze hobbystycznym, jak i profesjonalnym, powstały Stymulatory Rozwoju Roślin Mineral ™.
    Stymulatory rozwoju roślin Mineral™ to:
  • Unikalne produkty naturalne wzmacniające, odżywiające i uodporniające wszystkie rodzaje roślin na choroby i szkodniki
  • Idealne dla roślin ozdobnych, warzyw, owoców, ziół, traw, krzewów i roślin uprawnych
  • Biodegradowalne w 100 %
  • Oferowane w formie koncentratów

    Zachęcamy do zapoznania się z produktami Mineral!

http://mineral.organika.com.pl

 

 

Nortpol

Mała architektura ogrodowa, meble ogrodowe, grille

Firma NORTPOL zajmuje się produkcją
i dystrybucją asortymentu ogrodowego.
W ofercie firmy znajdą Państwo atrakcyjne meble ogrodowe marki Gold Garden oraz kociołki i grille Farmcook. Obie marki cieszą się zaufaniem klientów, gwarantują wysoką jakość wykonania z najlepszej jakości materiałów.

 http://www.nortpol.pl/

 

 

 gw_tools_gloss_cmyk

 

 

Narzędzia ogrodowe

Greenworks Tools™ to amerykańska marka oferująca wysokiej jakości akumulatorowe i elektryczne narzędzia ogrodowe, elektronarzędzia, kompresory i myjki. Biura sprzedaży i usług działają na trzech kontynentach: Ameryka Północna, Azja i Europa.
Greenworks Tools™ to 4 000 tysiące pracowników w tym ponad 300 inżynierów i ponad 1 000 patentów. Własne zakłady produkcyjne uniezależniają od dostawców, ograniczając koszty produkcji jednocześnie pozwalając wytwarzać ponad 1 mln sztuk urządzeń miesięcznie. 

Greenworks Tools™ projektuje, ulepsza i tworzy własne produkty, z którymi trafia do klientów wraz z innowacjami
i najwyższą jakością w zgodzie z najwyższymi standardami dbania o dobro naturalne i środowisko.
Narzędzia Greenworks wyznaczają innowacyjne kierunki
i zmieniają sposób, w jaki klienci dbają np.: o trawniki, eliminując wszelkie problemy związane z obsługą tradycyjnego sprzętu z silnikami spalinowymi.

Reprezentantem firmy, z którym współpracujemy jest
Marcin Sałata, Sales Manager Poland
Mobile: + 48 530 059 490
E-mail address: marcin.salata@greenworkstools.eu

http://www.greenworkstools.pl/pl/

 

centnas logo cen

Nasiona traw

Centnas to wiodący producent mieszanek nasion traw gazonowych, pastewnych oraz specjalistycznych.
Spółka prowadzi szeroką działalność handlową na terenie kraju i Europy. Największym atutem spółki jest stabilność
i gwarancja wieloletniej współpracy z partnerami, profesjonalizm zawodowy, nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne.

W ofercie handlowej Centnas posiada bogaty wybór polskich mieszanek traw gazonowych, pastewnych i nasion rolniczych. Produkuje mieszanki traw najlepiej przystosowane do panujących w Polsce warunków klimatycznych i glebowych.

Swoim odbiorcom firma oferuje produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz stałe dostawy i zorganizowany transport.

 http://www.centnas.pl/

 

 

Rośliny doniczkowe i ogrodowe

TWENTHE PLANT jest największym centrum sprzedaży roślin w Europie w systemie cash&carry, obejmującym powierzchnię ośmiu hektarów w Hengelo i przyciągającym klientów z całej Europy. Zapewnia szeroki wybór roślin ozdobnych przez cały rok. Do tego oferuje szybką
i niezawodną obsługę, konkurencyjne ceny, wysoka jakość
i szeroki zakres usług logistycznych w zależności
od Państwa potrzeb. W zakresie szkółkarstwa, na powierzchni 180 hektarów hoduje najbardziej fantastyczne bonsai i inne uformowane rośliny, krzewy i  iglaki. 

www.twentheplant.nl

 

gbs-eco 

Firma GBS-ECO Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji naturalnego obornika granulowanego bydlęcego oraz ziemi torfowej. Unikalna technologia wytwarzania, gwarantująca najwyższą jakość produktów – to efekt wieloletnich doświadczeń i ciągłego doskonalenia rozwiązań. Gwarancję sukcesu dają jednak przede wszystkim składniki używane do produkcji, które są w 100% naturalne i pochodzą z najczystszych ekologicznie terenów Polski. Zarówno obornik, jak i torf są pakowane w estetyczne, wygodne w użyciu plastikowe worki. Otrzymywany dzięki temu produkt spełnia wszelkie normy jakościowe, ciesząc się od lat niesłabnącym uznaniem ogrodników i sadowników.

 http://obornik-granulowany.pl/

 

 


Karma i akcesoria dla zwierząt

Oferta firmy MEGAN to karmy dla gryzoni, ptaków egzotycznych i ptaków dzikich zimujących. Kule dla sikorek, piasek dla szynszyli, żwirek dla kota i inne produkty.
Najwyższa jakość produkcji pod nadzorem weterynaryjnym.
W całorocznej ofercie firmy MEGAN zasmakują wszystkie domowe gryzonie i ptaki.

 http://www.megan.com.pl/

 


Nasiona traw

AGRO-LAND jest wiodącym producentem nasion traw. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór cenionych przez klientów traw gazonowych. W celu zapewnienia odpowiednich traw dostosowanych do różnych warunków i miejsc przeznaczenia oferta jest sukcesywnie rozszerzana o nowe mieszanki.

http://agro-land.eu/ 

 

 

Nasiona traw

Obecnie największy producent nasion traw w Polsce. Początki działalności Firmy sięgają 1963 roku. W 50 letniej tradycji zdołaliśmy wypracować sobie pozycję wiarygodnego i solidnego partnera nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynkach zagranicznych. Wszystko to jest wynikiem solidnej pracy,ogromnemu doświadczeniu, efektywnemu zarządzaniu, profesjonalnej obsłudze każdego klienta oraz dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy do produkcji oraz pakowania mieszanek traw, własną flotę transportową oraz umowy z firmami kurierskimi. O najwyższą jakość naszych wyrobów dba nowoczesne w pełni wyposażone i wyszkolone Akredytowane Laboratorium.

 http://www.agronas.pl/

 

krajewscy 

KIK ZIEMSKIE PRODUKTY
ziemia kompost torf kora

Rodzinna firma od ponad 40 lat produkująca i sprzedająca ZIEMSKIE PRODUKTY. Doświadczony producent ziemi ogrodowej, kory selekcjonowanej, zrębek kolorowych, torfu, kompostu i substratów na dachy zielone oraz wielu innych specjalnych podłoży uprawowych przygotowanych z myślą o rynku ogrodniczym. Zakład produkcyjny znajduje się w Leśniakowiźnie k. Warszawy. Obsługuje firmy w całej Polsce i z zagranicy. Atutami firmy są atrakcyjnie zapakowane produkty – solidnej jakości. Klienci cenią firmę KIK Ziemskie Produkty min. za interesujące nowości i ofertę, solidność obsługi i produktów, szybkość dostaw i wsparcie sprzedaży w centrach ogrodniczych.

http://krajewscy.pl/