image
ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska k/Poznania

Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego PSCO i DCO

Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego PSCO i DCO

 

 

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych wraz z Grupą Zakupową DCO organizują Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego, które odbędą się 21.09.2021 w Hotelu Czarny Staw w Nowym Adamowie koło Aleksandowa Łódzkiego https://www.czarnystaw-hotel.pl/

Zapraszamy firmy z branży ogrodniczej do udziału w wydarzeniu. Będzie okazja do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami Centrów Ogrodniczych, zrzeszonych w PSCO i Grupie Zakupowej DCO, do przedstawienia swoich produktów oraz nowości ofertowych na kolejny sezon.

Liczymy, że spotkanie przyczyni się do pozyskania satysfakcjonujących zamówień na 2022 rok.

Przy organizacji wydarzenia dopełnione zostaną wszelkie wymogi organizacji tego typu imprez zalecane przez Ministerstwo Rozwoju.

Formularz zgłoszeniowy na naszą imprezę wystawienniczą wysyłamy Państwu zwrotnie po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału telefonicznie lub mailowo do biura PSCO: biuro@psco.org.pl, tel. +48 695 377 194.

Informacje i zdjęcia z minionych edycji Targów PSCO i DCO mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej PSCO: https://www.psco.org.pl/xxii-walne-zgromadzenie-psco-i…/
Call Now Button